Lista aktualności Lista aktualności

Jasełka wprowadziły nas w Boże Narodzenie

Świąteczna wędrówka pośród najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek odbyła się, już tradycyjnie po raz czwarty, 20 grudnia w biurze Nadleśnictwa Koniecpol.

Radosną Nowinę Bożego Narodzenia w trakcie uroczystego występu ogłosiły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Jaś i Małgosia” w Koniecpolu, pod opieką pani Dyrektor Ewy Makowskiej.
Na deskach naszej „biurowej sceny” Mali Artyści przypomnieli nam o najważniejszych wartościach: życiu, miłości, nadziei i wierze, że Bóg przyszedł na Ziemię. Maryja, Józef, Pastuszkowie, Trzej Królowie, Anioł Gabriel i inni Aniołowie na tle pięknej scenografii i przy blasku gwiazdy betlejemskiej,  wytworzyli nastrój wyjątkowej radości i bliskości zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.
Piękne Jasełka, okraszone rzęsistymi, zasłużonymi brawami stały się doskonałym momentem na chwilę zadumy i złożenie sobie serdecznych życzeń.
Na zakończenie, wszyscy otrzymali upominki od leśnego Mikołaja.  Raz jeszcze dziękujemy, że mogliśmy być świadkiem tak wspaniałego przedstawienia i wspólnie wkroczyliśmy w ten szczególny czas – czas, który łączy ludzkie serca.